Aktuality - Mateřská škola Mirošov

Listopad ve školce

Informace ke kroužku Tvoření s dětmi

  Informace ke kroužku v Mateřské škole: Tvoření s dětmi  

ŘÍJEN VE ŠKOLCE

Sporťáček

Den plný sportovních her proběhl v pátek 16. září. Po společné rozcvičce děti soutěžily v několika disciplínách - hod na koš, hod na cíl, slalom, překážková dráha, přetahováná. Jak jim to šlo, se můžete podívat na naší fotogalerii.

Lesní den

Lesní den s revírníkem panem ing. Šeflem děti prožily ve středu 14. září. Společně jsme si povídali o lesních zvířatech, stromech a péči o ně. Děti se účastnily lesního dne formou zábavných her, jako bylo skládání letokruhů nebo hádání předmětů z kouzelného pytle. Na závěr pak měly možnost napodobit zvuky lesní zvěře a ptactva a vyzkoušet si předvedené vábničky.

Co se děje u Sluníček

Co se děje ve třídě Sluníček můžete sledovat na odkazu slunickamirosov.rajce.idnes.cz

Pozvánka- křest knížky a prohlídka mateřské školy

Křest knížky "Na týden pohádky z mirošovské zahrádky" autorů Martina Langa a Václava Šeštáka, proběhne v Mateřské škole v Mirošově v pondělí 5.září 2016. Od 15 hodin si můžete prohlédnout budovu školy, od 16 hodin křtíme novou pohádkovou knihu. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Slavnostní vyřazení - změna místa konání

Slavnostní vyřazení- změna!!!! Slavnostní vyřazení předškoláků proběhne tento čtvrtek 2. června od 15 hodin v budově Mateřské školy, třídě předškoláků.

Čarodějnice ve školce